czwartek Styczeń 18th 2018

Notatnik Panny Młodej – dobra organizacja kluczem do sukcesu!


Na naszym rynku wydawniczym pojawiła się nowa ślubna pozycja. Notatnik Panny Młodej to pomyślany przede wszystkim praktycznie organizer ślubny. Nie jest to pierwszy tego typu pomysł – poza organizerami książkowymi podobne narzędzia można znaleźć także w sieci – ale wyróżnia się, naszym zdaniem, zaletami tak praktycznymi jak i bardziej estetyczną oprawą graficzną.

Książka podzielona jest na wyznaczone zakładkami działy odpowiadające najważniejszym przedślubnym przygotowaniom. Każdy dział zawiera praktyczne i bardzo cenne porady, np. kiedy należy zacząć załatwiać poszczególne sprawy, o czym nie zapomnieć przy szacowaniu kosztów i jak oszczędzić, gdzie załatwić formalności urzędowe, jakich zatrudnić usługodawców itp. Poza poradami – odpowiednie narzędzia – tabelki przy sprawach finansowych, wygodne rubryki przy kompletowaniu listy gości, miejsce na projekt sukni ślubnej, sporo miejsca na notatki, a także wypełnienie informacji, które w każdej chwili warto mieć pod ręką (jak choćby numery telefonów do osób zaangażowanych w organizację).

Notatnik… posiada użyteczne przegródki i koszulki, w których można przechowywać drobne papiery – rachunki, notatki, dokumenty. Forma kołonotesu mogłaby co prawda być zastąpiona czymś w rodzaju otwieranego segregatora, aby można było wpinać własne kartki / notatki, ale to tylko drobny mankament.

Notatnik Panny Młodej to wygodny pomocnik przy organizacji ślubnego planu działań. Począwszy od półtora roku przed ślubem prowadzi nas krok po kroku i nie pozwala o niczym zapomnieć. A po Tym Dniu można dzięki niemu w łatwy sposób odtworzyć wszystkie przygotowania – np. aby służyć radą przyjaciółce, którą wszystkie te bardziej i mniej przyjemne formalności jeszcze czekają :)

Oto kilka zdjęć naszego egzemplarza. Więcej informacji na stronie Notatnika… lub na facebooku.

Komentarze czytelników

2 komentarzy do “Notatnik Panny Młodej – dobra organizacja kluczem do sukcesu!”

  1. titinunu pisze:

    Ja na moich zaproszeniach myślę napisać coś w tym stylu:

    kwiaty koszt od 30 zł – żywotność 3-7 dni
    dobre wino koszt ten sam a może leżeć ze 100 lat. A jak wypijemy wcześniej to na pewno z uśmiechem wspomnimy o Tobie. Pomyśl o tym idąc na nasz ślub…

  2. kasiaiic pisze:

    Zamiast kwiatów, prosimy o ramki na zdjęcia, żeby ten dzień zapełnił wszystkie ściany naszego wspólnego życia.

Komentuj