sobota Luty 17th 2018

Heveanly Vintage – dobre oko do pięknych sukien


Londyński butik Heveanly Vintage zajmuje się starannym wyszukiawaniem starych sukien ślubnych. Trzeba przyznać, że efekt selekcji jest imponujący – oferują tylko najpiękniejsze i idealnie zachowane egzemplarze. Niebiańskie :) Pojedyncze sztuki, każda inna. Warto odwiedzić!
PS – Na swojej stronie obiecują, że zaczną szyć i sprzedawać kopie tych cudeniek!Komentarze czytelników

10 komentarzy do “Heveanly Vintage – dobre oko do pięknych sukien”

 1. Ntka pisze:

  Nie podoba mi się a modelki to już tragedia :/

 2. gość na ślubie pisze:

  Dlaczego ten artykuł jest taki lakoniczny? Gdzie informacje o tym z jakiej epoki, roku pochodzą te suknie, kto je szył, z czego i dla kogo? Zdjęcia dwóch ostatnich to jakiś żart, najładniejsze suknie pokazane we fragmencie.

 3. baba_potwór pisze:

  No proszę, można wziąć ślub, nie przebierając się za zmutowaną purchawę. Inna rzecz, że zdjęć jest za mało i niedostatecznie eksponują sukienki, oświetlenie jest okropne, a już dwa ostatnie to kpina. Proletariackie gusty Polaków, które właśnie przy ślubach i weselach osiągają apogeum, należy cywilizować, a widok skulonej, wciśniętej w ciemny kąt modelki tej zbożnej idei nie służy.

 4. edoikstej pisze:

  Przepiękne! Jak brać ślub to tylko tak. Numer 6. mnie urzekła ;)

 5. kujira217 pisze:

  Przepiekne! Chcialabym zalozyc taka suknie :-)

 6. Tomek pisze:

  Narzekającym na jakość galerii i artykułu chciałbym zwrócić uwagę, że w treści znajduje się odnośnik do strony poświęconej tym sukniom – może tam znajdzie się więcej zdjęć i informacji? ;)

 7. Wiola pisze:

  Przepiękne – subtelne, pełne wdzięku. Nie wiem, dlaczego dziewczyny nie decydują się na takie skromne sukienki,które są po prostu urocze. Zamiast tego idą do ślubu w jakiś bezach.

 8. azo pisze:

  Nier no spoko, ale w niektorych tych sukniach to ta pani wyglada jak gosposia.

 9. mira pisze:

  proste,romantyczne i z klasą-dobrze, że następuje powrót

 10. ervena pisze:

  …chwilę temu wysłałam krótką opinię i tylko powtórzę–jak dla mnie to niektóre modele plus rzymianki albo buty ciężkie i mam to co uwielbiam przez całe życie!inne fryzury itp., ale te sukienki są naprawdę śliczne…

Komentuj