sobota Luty 17th 2018

Przyjęcie weselne w plenerze

Dziś wybitnie nie-czerwcowa szarzyzna za oknem, przynajmniej u nas. Niestety – w Polsce pogoda jest nieprzewidywalna nawet w środku lata, co czyli organizowanie wesela na otwartym powietrzu raczej odważnym posunięciem. Całe szczęście coraz więcej łatwo dostępnych rozwiązań „zabezpieczających” – rozkładanych namiotów, zadaszonych parkietów do tańczenia itd. Warto z nich skorzystać, bo mimo wszystkich minusów przyjęcie pod gołym niebem może być naprawdę przepiękne. Zobaczcie sami: (więcej zdjęć tutaj)


Komentarze czytelników

3 komentarzy do “Przyjęcie weselne w plenerze”

 1. Gosia pisze:

  Och, ach! Piękne i zjawiskowe, nigdy nie organizowałam ślubu w ogrodzie, ale jeśli nadarzy się taka okazja – na pewno zainspiruje mnie ten wpis:) pozdrawiam, Gosia.

  Zapraszam na mojego bloga: http://mdekor.blogspot.com/

 2. ~Dj Robin pisze:

  I to się nazywa przyjęcie. A nie to co w dzisiejszych czasach, wszystkie przyjęcia slubne odbywają się w zamkniętych pomieszczeniach.
  jednak wszystko uzależnione jest od pogody, niestety :)

 3. ~Lila pisze:

  Rzeczywiście wygląda to zjawiskowo. Ale niestety nie zawsze można sobie na takie przyjęcie weselne pozwolić. Wydaje mi się, że fajnym pomysłem może być też jakaś restauracja, która ma przy sobie ładne otoczenie z ogrodem.

Komentuj